كاغذ ديواري

تا به حال به استفاده از كاغذ ديواري مشكي در دكوراسيون فكر كرده ايد؟ با بكار بردن رنگ تيره مي توان فضا را تفكيك كرد. اكثر افراد تصور مي كنند كه كاغذ ديواري تيره فضا را كوچكتر مي كند و براي همين از بكار بردن آن ترس دارند. در حالي كه اگر كاغذ ديواري تيره را فقط در يك بخش از منزل بكار برد، ايجاد اين تضاد رنگي مي تواند خيلي كاربردي بوده و تفكيك فضا ايجاد كند. به مثال هاي زير دقت كنيد:

 

كاغذ ديواري مشكي

به عكس بالا دقت كنيد. طراح اين فضا با دادن رنگ متضاد به كابينتها و كف آشپزخانه فضاي مجزايي را براي آن ايجاد كرده است و به اين ترتيب در كل فضا بزرگتر به نظر مي آيد.

 

كاغذ ديواري مشكي

عكس بالا نمونه ديگري از كاغذ ديواري تيره محسوب مي شود. ببينيد كه كاغذ ديواري دودي همراه با لوستر و پرده دودي چقدر فضا را لوكس و جذاب كرده ست.

 

 

كاغذ ديواري مشكي

در عكس بالا مشاهده كنيد كه كاغذ ديواري مشكي پشت ال سي دي چقدر فضا را متفاوت و خاص كرده است و اگر اين ديوار رنگ روشن بود به هيچ وجه نمي توانست در ديد فضاي جدايي را از فضاي پشت بوحود آورد.

 

كاغذ ديواري مشكي

 

در عكس بالا هم مجددا رنگ تيره اتاق نشيمن را بزرگتر نشان مي دهد.

 

كاغذ ديواري مشكي

 در سوييت بالا هم مشاهئه مي كنيد كه با رنگ كردن تخت خواب و كمد به رنگ مشكي خانه جلوه زيبا و جديد به خود گرفته است.

 

 

دكور اتاق كودك با قيمت مناسب   ترميم كاغذ ديواري   خلاقانه ترين كاغذ ديواري هاي سه بعدي   كاغذ ديواري سه بعدي با نوار چسب رنگي   كاغذ ديواري مشكي    كاغذ ديواري آشپزخانه    ديوار تخته سياه     دكور اتاق كودك    كاغذ ديواري اتاق نوزاد   كاغذ ديواري چوبي  كاغذ ديواري هندسي 

نوشته شده توسط wallpaper | ۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۸:۳۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |